Přírodní tekuté mýdlo na ruce rozmarýn-citrónová tráva

Kód: 031277 Přírodou proti virům

Objem 200 ml
  • 234,00 Kč

(195,00 Kč bez DPH)


ks
skladem
Popis produktu

Přírodní tekuté mýdlo na ruce bez jakýchkoliv sulfátů, parabenů a silikonů. Je vytvořeno z organických rostlinných olejů, z jemných přírodních povrchově aktivních látek a ze složek zjemňujících pokožku.

Toto skutečné tekuté mýdlo je vyrobeno zmýdelňováním certifikovaného organického slunečnicového a kokosového oleje (oleát draselný, koko draselný). Ostatní povrchově aktivní látky jsou rostlinného původu a vytvářejí bohatou a jemnou pěnu.

Naše tekuté mýdlo je obohaceno o organický rostlinný glycerin, který pokožku rukou zvlhčuje a zjemňuje. Krásnou nezaměnitelnou vůni dodávají našemu tekutému mýdlu 100% přírodní silice rozmarýn a citrónová tráva, které mají navíc silné antibakteriální, protiplísňové a protivirové vlastnosti.

Po umytí budete mít Vaše ruce čisté, jemné, dezinfikované a krásně voňavé.


Způsob použití

Tekuté mýdlo naneste na mokré ruce stlačením dávkovače. Třením rukou vytvořte pěnu a ruce důkladně očistěte. Nezapomeňte na palce, prostor mezi prsty, záda rukou a nehty. Následně ruce důkladně opláchněte vodou.


Složení

Voda, Kokosát draselný, Oleát draselný, Organický glycerín rostlinného původu, Laurylbetaín, Chlorid sodný, 100% přírodní silice rozmarýn, 100% přírodní silice citrónová tráva, Benzylalkohol, Draselné soli mastných kyselin palmojádrového oleje, Kyselina palmového jádra, Decylglukozid, Citrát draselný.Výrobce
Ťuli a Ťuli- Aureus Services, s.r.o.,
Duklianskych hrdinov 381/3, 901 01 Malacky.
INGREDIENTS

Water, Potassium Cocoate, Potassium Oleate, Glycerin, Lauryl betaine, Sodium Chloride, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (Limonene, Linalool), Cymbopogon Flexuosus Oil (Citral, Geraniol, Limonene, Linalool), Benzyl Alcohol, Potassium Palm Kernelate, Palm Kernel Acid, Decyl Glucoside, Potassium Citrate.


Způsob použití

Tekuté mýdlo naneste na mokré ruce stlačením dávkovače. Třením rukou vytvořte pěnu a ruce důkladně očistěte. Nezapomeňte na palce, prostor mezi prsty, záda rukou a nehty. Následně ruce důkladně opláchněte vodou.

Seznam alergenů
Seznam alergenů, které mohou u některých citlivých jedinců vyvolat kožní alergickou reakci. Podle § 49 NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích.

Limonene
Limonen patří do skupiny monoterpenových karbidů a je to molekula s vůní citronu a pomeranče. Limonen je přirozenou součástí některých rostlin, stromů, ovoce a zeleniny (především citrusových plodů).
Linalool
Linalool je molekula, která je přirozeně přítomna takřka ve všech éterických olejích, v menší či větší koncentraci. Je to bezbarvá sloučenina se svěží sladkou květinovou vůní.
Citral
Citral je bezbarvý či světlý terpenoid se silnou svěží vůní citronové kůry. Přirozeně se vyskytuje především v éterických olejích z citrusů a citronové trávy.
Geraniol
Geraniol je přírodní bezbarvá látka, která se vyskytuje v širokém spektru éterických olejů. Má sladkou květinovou vůni, která je podobná vůni růže.
Používáním stránek www.tuliatuli.cz/ souhlasíte s používáním cookies, pomocí kterých vylepšujeme naše služby.