Po úspěšné kampani "dny dopravy zdarma" a zároveň z vašich ohlasů jsme se rozhodli zopakovat akci v nejbližších dnech. Při každém nákupu 06. 12. 2018 od 12:00 do 09. 12. 2018 23:59. na našem eshopu v hodnotě minimálně 300Kč budete mít poštovné kurýrem zdarma.

Celý článek

Vyřešte své Vánoce v klidu a to prostřednictvím internetu, bez tlačenice a bez poštovného! Při každém nákupu na našem eshopu www.tuliatuli.cz v hodnotě minimálně 300Kč budete mít poštovné kurýrem zdarma.

Celý článek

UV filtr není všechno. V předchozí části jsme se podívali na to, jak si kromě klasických metod udržet vlasy, pokožku hlavy a pleť v klidu i v období největších veder. Všichni víme, že opalovací krémy představují základní letní výbavu takřka každé kabelky, určitě však nejde o všemocný prostředek na vypořádání se s pálivým sluncem a jeho krátkými vlnami UV záření.

Celý článek

Léto pokračuje a my pro vás máme další tipy, jak si zajistit dokonalou ochranu pokožky (nejen) během letních měsíců. V předcházejících částech jsme se věnovali ochraně pokožky ještě před tím, než ji vystavíme přímému slunečnímu záření.

Celý článek

Napsat, že bylo snadné strávit dva týdny ve zcela odlehlé oblasti velkoměsta Dar es Salam v Tanzanii, by byla lež. Byl to zážitek na celý život se sladkou i hořkou příchutí. Jestliže se rozhodnete jít pomáhat jako dobrovolník do Afriky, asi nikdo vás nepřipraví na to, co skutečně přijde, dokud si to nevyzkoušíte na vlastní kůži. Nakonec jsme to však zvládli, a co víc, Afrika si vyzkoušela na vlastní kůži kousek Slovenska.

Celý článek

Používáním stránek www.tuliatuli.cz/ souhlasíte s používáním cookies, pomocí kterých vylepšujeme naše služby.