Po úspěšné kampani "dny dopravy zdarma" a zároveň z vašich ohlasů jsme se rozhodli zopakovat akci v nejbližších dnech. Při každém nákupu 06. 12. 2018 od 12:00 do 09. 12. 2018 23:59. na našem eshopu v hodnotě minimálně 300Kč budete mít poštovné kurýrem zdarma.

Celý článek

Vyřešte své Vánoce v klidu a to prostřednictvím internetu, bez tlačenice a bez poštovného! Při každém nákupu na našem eshopu www.tuliatuli.cz v hodnotě minimálně 300Kč budete mít poštovné kurýrem zdarma.

Celý článek

UV filtr není všechno. V předchozí části jsme se podívali na to, jak si kromě klasických metod udržet vlasy, pokožku hlavy a pleť v klidu i v období největších veder. Všichni víme, že opalovací krémy představují základní letní výbavu takřka každé kabelky, určitě však nejde o všemocný prostředek na vypořádání se s pálivým sluncem a jeho krátkými vlnami UV záření.

Celý článek

Léto pokračuje a my pro vás máme další tipy, jak si zajistit dokonalou ochranu pokožky (nejen) během letních měsíců. V předcházejících částech jsme se věnovali ochraně pokožky ještě před tím, než ji vystavíme přímému slunečnímu záření.

Celý článek

Používáním stránek www.tuliatuli.cz/ souhlasíte s používáním cookies, pomocí kterých vylepšujeme naše služby.