Vlasová kosmetika


Naše přírodní vlasová kosmetika Vám přináší kompletní péči o Vaše vlasy a pokožku hlavy. Vyrobili jsme pro Vás poctivé přírodní šampony, u kterých se můžete těšit na voňavý a bohatý pěnivý zážitek. Šampony Ťuli a Ťuli sedí jednoduše na každý typ pokožky a vlasů. Zobrazit celý popis

Kromě toho, že naše šampony vyhovují všem typům vlasů, obohatili jsme je o panthenol (provitamin B5), přímo ovlivňující růst vlasů. Součástí složení je také stavební bílkovina phytokeratin (keratin, rohovina), který patří mezi základní stavební složky vlasů. Díky tomu naše šampony nejen umývají, ale také ošetřují a regenerují suché, lámavé a poškozené vlasy. Jejich používání zdokonaluje lesk a obnovuje pružnost vlasů.

Kromě našich šamponů je velmi oblíbený také vlasový olej, kterým je 100% panenský makadamový olej lisovaný za studena. Má vysokou vstřebatelnost, a proto vlasy neumastí, ale naopak je vyživí o vitamíny A, B a E, nenasycené mastné kyseliny, selen, zinek a přirozený ochranný faktor 3 až 4.  Přírodní kosmetika na vlasy Ťuli A Ťuli neobsahuje žádné parabeny, sulfáty, silikony a ani synteticky vyrobené pěnivé složky a přísady. Všechno čistě rostlinného původu.