Přírodní kosmetika Ťuli A Ťuli se vyrábí v rodinném kruhu od roku 2015 a za jejím vznikem stojí dnes už šestiletý Matěj, jehož zdravotní problémy přivedly jeho maminku k myšlence vyrábět přírodní kosmetiku.

Když mu byly pouze tři měsíce, projevil se u něj silný atopický ekzém a všechny návštěvy kožních lékařů skončily předpisem kortikoidových léčiv. Z přirozené touhy matky – Lenky Petrovičové – vyléčit syna přírodní cestou se vyklubala vášeň pro přírodní kosmetiku, která bude kromě svých čistících účinků také hojit, regenerovat a vyživovat pokožku.

Lenka sbírala a vyvíjela receptury vycházející z přírodních surovin a vyvinula je do současné podoby.

60 produktů

pro péči o celé tělo

Díky Lenčině pečlivému výběru ingrediencí a postupů a za pomoci celé její rodiny dnes pod značkou Ťuli A Ťuli naleznete produkty poskytující péči o celé tělo, které jsou baleny v krásných a ekologických skleněných obalech.

100%

Přírodní silice

Objevili jsme obrovskou sílu rostlinných olejů, másel, léčivých solí, včelích produktů, které jsou zdrojem nespočetného množství vitamínů a minerálů potřebných pro výživu organismu.

Síla přírody

Pečlivý výběr ingrediencí

Ťuli A Ťuli nepotřebuje ve svém složení parabeny, sulfáty, barviva ani syntetické konzervanty. Pečlivý výběr ingrediencí z přírodních zdrojů našim produktům dokázal zajistit dvouletou záruku.