Přírodní kosmetika Ťuli A Ťuli se vyrábí v rodinném kruhu od roku 2015 a za jejím vznikem stojí dnes už šestiletý Matěj, jehož zdravotní problémy přivedly jeho maminku k myšlence vyrábět přírodní kosmetiku.

Když mu byly pouze tři měsíce, projevil se u něj silný atopický ekzém a všechny návštěvy kožních lékařů skončily předpisem kortikoidových léčiv. Z přirozené touhy matky – Lenky Petrovičové – vyléčit syna přírodní cestou se vyklubala vášeň pro přírodní kosmetiku, která bude kromě svých čistících účinků také hojit, regenerovat a vyživovat pokožku.

Lenka sbírala a vyvíjela receptury vycházející z přírodních surovin a vyvinula je do současné podoby.

60 produktů

pro péči o celé tělo

Díky Lenčin pečlivému výběru ingrediencí a postupů a za pomoci celé její rodiny dnes pod značkou Ťuli A Ťuli naleznete produkty poskytující péči o celé tělo, které jsou baleny v krásných a ekologických skleněných obalech.

100%

Přírodní silice

Objevili jsme obrovskou sílu rostlinných olejů, másel, léčivých solí, včelích produktů, které jsou zdrojem nespočetného množství vitamínů a minerálů potřebných pro výživu organismu.

Sila přírody

Pečlivý výběr ingrediencí

Ťuli A Ťuli nepotřebuje ve svém složení parabeny, sulfáty, barviva ani syntetické konzervanty. Pečlivý výběr ingrediencí z přírodních zdrojů našim produktům dokázal zajistit dvouletou záruku.

vratné skleněné obaly

Naše Země není na jedno použití. A naše skleněné obaly také ne.

Naší filozofií je ekologická výroba, tak abychom zbytečně nezatěžovali naši planetu plastem. Všechny naše skleněné obaly jsou zálohové, tak abychom je mohli znovu použít.

Používáním stránek www.tuliatuli.cz/ souhlasíte s používáním cookies, pomocí kterých vylepšujeme naše služby.