Matej Bublinka - přírodní dětská kosmetika


I my jsme si tím prošli a od té doby tím žijeme naplno. Čekání na přírůstek do rodiny, nejranější období v živote děťátka, maličké a zároveň obrovské první kroky. Těhotenství a mateřství přináší jednu unikátní chvilku za druhou a vlastně už nic není takové jako předtím. Velmi dobře o tom víme a ty naše ratolesti si užíváme naplno. Zobrazit celý popis

Dá se říci, že nebýt nich, nevznikla by ani myšlenka vyrábět zdravou a přírodní kosmetiku Ťuli A Ťuli. Právě díky našemu synovi jsme se statečně pustili do hledání receptury na výrobky, s jejichž pomocí by byla jeho pokožka stále jemná, celistvá a plná výživných látek. Dnes můžeme s jistotou říci, že poskytujeme těm nejmenším takovou péči o pokožku, která by dokázala zamezit vzniku či zmírnit dosah problémů spojených s nošením plenek či všeobecně citlivou dětskou pokožkou. Přírodní dětská kosmetika dostala nakonec po Matejovi i svoje jméno: Matej Bublinka. 

V této sekci se nacházejí naše nejúčinnější a nejúspěšnější přírodní kosmetické produkty pro děti. Čeká tu na Vás přírodní dětský olej po koupeli, přírodní dětský olej na zadeček.