Deodoranty


Stará moudrost praví, že nejen mýlit se, ale také potit se, je lidské. Je to přirozená součást našich biologických procesů a s potem naše tělo vyplavuje škodlivé látky. Přestože však jde o přirozený mechanismus našeho těla, neradi se potíme a snažíme se tomu zabránit. Jelikož však neexistuje účinná přírodní metoda, jak zabránit pocení, byly vyvinuty antiperspiranty s obsahem kovů, Zobrazit celý popis

které ucpávají póry, a tímto způsobem lokálně zabraňují pocení. Následky dlouhodobého používání antiperspirantů mohou nepříjemně ovlivnit fungování potních žláz a způsobit kožní problémy. Výhodnější a pro lidské tělo zdravější je proto použít přírodní deodoranty.

Ťuli A Ťuli víme, že potit se je lidské a způsob, kterým se s pocením dokážeme vypořádat, je účinně překrýt pachy a osvěžit pokožku. Proto v této sekci najdete jeden z našich nejúspěšnějších produktů – přírodní deodorant citrus – levandule. Skrývá se v něm sladký nádech citrusových plodů, uklidňující levandule a kokosového oleje, které osvěží Vaše tělo na celý den.
Přírodní deodoranty se v současnosti ukazují jako jediná alternativa k antiperspirantům. Neobsahují žádné syntetické vůně, hliník ani jiné kovy, parabeny a jiné syntetické látky.