Woodpack Tongue Drum


WoodPack je intuitivní hudební nástroj určený pro profesionály i začátečníky. WoodPack je vyroben pouze z přírodních materiálů (dřevo a přírodní olej) a poskytuje vám efekt muzikoterapie – ať už dotek rukou s přírodou nebo vibrace přes tělo nástroje. Proto se WoodPack doporučuje také pro hudební meditaci. Zobrazit celý popis

WoodPack je intuitivní hudební nástroj určený pro profesionály i začátečníky. WoodPack je vyroben pouze z přírodních materiálů (dřevo a přírodní olej) a poskytuje vám efekt muzikoterapie – ať už dotek rukou s přírodou nebo vibrace přes tělo nástroje. Proto se WoodPack doporučuje také pro hudební meditaci.

WoodPack je rytmicko – melodický hudební nástroj vyrobený z kvalitního rezonujícího dřeva. Vibrace způsobují jedinečnou a uklidňující dřevěnou melodii, připomínající marimbu nebo xylofon. Existují dva způsoby hry – můžete použít hole s pryžovými konci nebo konečky prstů. WoodPack je znám pečlivě vybraným a přirozeně vysušeným dřevem a kvalitní výrobou, díky čemuž patří k tomu nejlepšímu mezi štěrbinovými bubny (jazýčkovými bubny).

Štěrbinový buben je jedním z nejstarších známých nástrojů na světě. Ještě před stovkami let byl běžnou součástí afrických, asijských a jihoamerických kultur. Tyto bubny byly nejprve vyrobeny z vydlabaných stromů, přičemž nebyly schopny produkovat více než dvě různé hudební noty. Naším cílem však bylo vytvořit nástroj s dobrou intonací, krásným a jedinečným tónem a laděním, který je šetrnější k našemu uchu – tak vznikl WoodPack. WoodPack je schopen hrát jednoduché melodie a akordy díky ladění v durových a molových stupnicích.