Pro těhotné a kojící maminky


I my jsme si tím prošli a od té doby tím žijeme naplno. Čekání na přírůstek do rodiny, nejranější období v živote děťátka, maličké a zároveň obrovské první kroky. Těhotenství a mateřství přináší jednu unikátní chvilku za druhou a vlastně už nic není takové jako předtím. Velmi dobře o tom víme a ty naše ratolesti si užíváme naplno.

Dá se říci, že nebýt nich, nevznikla by ani myšlenka vyrábět zdravou a léčivou kosmetiku Ťuli A Ťuli. Právě díky našemu synovi jsme se statečně pustili do hledání receptury na výrobky, s jejichž pomocí by byla jeho pokožka stále jemná, celistvá a plná výživných látek. Na druhé straně jsme hledali řešení, jak se vyrovnat s nástrahami, které dokáží komplikovat život těhotných a kojících maminek, jako jsou například popraskané bradavky či strie. Dnes můžeme s jistotou říci, že poskytujeme maminkám a těm nejmenším takovou péči o pokožku, která by dokázala zamezit vzniku či zmírnit dosah problémů spojených s těhotenstvím, a kojením.

V této sekci se nacházejí naše nejúčinnější a nejúspěšnější přírodní kosmetické produkty pro maminky. Čeká tu na Vás avokádový olej pro těhotné, či obzvlášť účinný přírodní balzám na bradavky.