Pleťová kosmetika


Náš organismus denně vystavujeme živlům, které namáhají pokožku. Slunce, vítr, voda, make-up, to vše neustále působí na tělo a výsledkem může být vysušená, popraskaná či jinak stresovaná pokožka. Zobrazit celý popis

My v Ťuli A Ťuli milujeme zdravou a hebkou pokožku, a právě proto jsme na ni mysleli i při vývoji produktů. Přírodní pleťové krémy, které najdete v našem sortimentu, jsou doslova přeplněné výživnými látkami. Obsahují složky jako například olej z meruňkových jader, růžovou vodu, která dokonale dezinfikuje a čistí pleť, aloe vera, organické bambucké máslo či organický kokosový olej.

Naopak to, co byste tam hledali marně, jsou syntetické konzervanty, které jsme nahradili těmi organickými. Díky tomu si nyní můžete vybrat z nabídky zvláčňujících přírodních pleťových krémů, obohacených o pečlivě vybrané vůně přírodních silic, které pohladí Vaše smysly a zapůsobí na Vaše buňky svojí ozdravující aromatickou silou.

Kromě toho máme zajímavý výběr přírodních tělových másel a peelingů, které díky jednoduchým recepturám patří mezi nejčistější alternativy k pleťovým krémům. Jejich síla obvykle spočívá v jedné účinné surovině, která v produktu dominuje, resp. tato másla tvoří pouze jediná složka. Nachází se zde mandlové máslo, tělové máslo kakao – kokos s kakaovým máslem a kokosovým olejem, přírodní tělový peeling s arganovým olejem a solí z Mrtvého moře a dále přírodní tělový peeling malina s kokosovým olejem, malinovými zrníčky, epsomskou solí a solí z Mrtvého moře.

Přírodní sprchové gely v naší nabídce rovněž představují přírodou nasáklé produkty, které příjemným způsobem odstraní nečistoty, bohatě vyživí Vaši pokožku o vitamíny a dodají jí pocit svěžesti.