Léto pokračuje a my pro vás máme další tipy, jak si zajistit dokonalou ochranu pokožky (nejen) během letních měsíců. V předcházejících částech jsme se věnovali ochraně pokožky ještě před tím, než ji vystavíme přímému slunečnímu záření.

Celý článek

Napsat, že bylo snadné strávit dva týdny ve zcela odlehlé oblasti velkoměsta Dar es Salam v Tanzanii, by byla lež. Byl to zážitek na celý život se sladkou i hořkou příchutí. Jestliže se rozhodnete jít pomáhat jako dobrovolník do Afriky, asi nikdo vás nepřipraví na to, co skutečně přijde, dokud si to nevyzkoušíte na vlastní kůži. Nakonec jsme to však zvládli, a co víc, Afrika si vyzkoušela na vlastní kůži kousek Slovenska.

Celý článek

Naše přírodní balzámy na rty jsou vyrobené z nejkvalitnějších surovin, které rovněž poskytují nejkvalitnější účinek. Jsou baleny v malých a velmi praktických skleněných nádobkách, které zaručují skladnost a ochranu před znehodnocením výrobku.

Celý článek

Naše tělo chrání před vnějšími vlivy pokožka, která je největším orgánem lidského těla. O to víc jí na důležitosti přidává fakt, že je jakousi vstupní bránou celého těla. Reguluje přísun a vylučování velkého množství látek v těle a její správné fungování je zajištěno tehdy, obsahuje-li její povrchová vrstva dostatečné množství vody.

Celý článek

Toto nejteplejší roční období je časem, kdy si všichni užíváme vodu, sluníčko a relax po celoročním pracovním vytížení. Zároveň je to ale také období, kdy tělo vystavujeme vlivům intenzivního slunečního záření, vody a větru více než kdykoliv jindy během roku. Jak zajistit, abyste v létě nevyčerpali svoji pokožku a vlasy působením živlů? Ťuli a Ťuli pro vás mají několik tipů, jak se v létě postarat o své tělo.

Celý článek

Používáním stránek www.tuliatuli.cz/ souhlasíte s používáním cookies, pomocí kterých vylepšujeme naše služby.