Velký pleťový krém Levandule ještě větší

  • 23.11.2022

Pro nové levandulově-krémové šaty jsme se rozhodli nedávno. Víme, že naši zákazníci i naše produkty si zaslouží to nejlepší a pro to jsme se rozhodli pro změnu.
Přírodní pleťový krém Levandule je bohatý na vitamíny A, B1, B2, D a E. Neobsahuje žádné silikony, parabeny a sulfáty. Také je vhodný pro všechny typy pleti.

Přírodní pleťový krém Levanule 100ml

Tento luxusní pěťový krém obsahuje mnoho přírodních olejů a másel, které jsou bohaté na kožní minerály, vitamíny a mastné kyseliny.

Avokádový olej - obzvláště bohatý na vitamíny A, B1, B2, D a E.
Kokosový olej – pomáhá chránit pokožku před vnějšími vlivy.
Olivový olej - vynikající změkčující olej, který má vysoký obsah kyseliny olejové a vitamínu E. Organický palmový olej - bohatý na vitamíny A&E.
Bambucké máslo - dodává měkký a luxusní pocit na pokožce.
Slunečnicový olej – odrůda s vysokým mastných kyselin, vyznačuje se dobrou stabilitou a změkčujícími vlastnostmi.
Konopný olej – je bohatý na Omega 3 a Omega 6 nenasycené mastné kyseliny, má protizánětlivé a hydratační účinky, pomáhá při akné, suché pleti, poraněních kůže nebo při regeneraci popálenin.

Samozřejmě, že jsme do něj i přimíchali přírodní esenciální olej Levandule, který má výraznou sladkou květinově bylinnou vůni. Má výrazný vliv na tvorbu nových kožních buněk a vyrovnává činnost mazových žláz. Zjemní projevy různých kožních onemocnění, jako je ekzém, akné, vrásky, psoriáza a jiné zánětlivé stavy pokožky. Protože zlepšuje tvorbu jizvových tkání, napomáhá procesu hojení ran, poranění, popálenin a popálenin.

Sdílet