Africké Djembe bubny


Náš výběr afrických bubnů djembe pochází z různých dílen v západní Africe a v Indonésii. V naší nabídce naleznete široký sortiment od levnějších djembe až po profesionální djembe. Víme odkud pocházejí všechny djembe bubny které prodáváme a některé z nich jsou vyráběny na míru pro nás. Zobrazit celý popis

Náš výběr afrických bubnů djembe pochází z různých dílen v západní Africe a v Indonésii. V naší nabídce naleznete široký sortiment od levnějších djembe až po profesionální djembe. Víme odkud pocházejí všechny djembe bubny které prodáváme a některé z nich jsou vyráběny na míru pro nás.

Guinejské djembě a malijské djembě se vyznačují vyšší kvalitou materiálů a řemeslného zpracování. Někdy jsou označovány také jako „profesionální djembe“, nebo „prémiové djembe“ kvůli jejich výjimečným povrchovým úpravám a perfektní kvalitě materiálů a dřeva.

Djembe z Ghany je levnější djembe, ale čestné kvality. Nízkou cenu ghanského djembe lze vysvětlit zejména použitím lehkého dřeva z ekologicky obhospodařovaných lesů pro jeho výrobu, které je levnější než těžké dřevo djembe z Mali nebo djembe z Guineje.

V naší nabídce naleznete i Djembe z Indonésie avšak v dostatečné kvalitě tak aby bylo považováno za hudební nástroj. Levné djembě z Indonésie, které lze použít pouze jako dekorace u nás nenajdete.

Každý Djembe buben odejde od nás naladěný a všechny djembe bubny projdou rukama našeho odborného Garanta Jana Petroviče z projektu Bubnování v kruhu, který se věnuje bubnování, opravám a výrobě Djembe bubnů již více než 12 let. Ke každému djembě bubnu Vám dodáme poukaz na workshop bubnování nebo 10% slevu na stálé kurzy bubnování, které se konají v různých městech Slovenska a v Čechách.

V naší nabídce naleznete také kvalitní ochranné čepice a batohy na Djembe.