Přírodní sprchový gel Levandule

Kód: 8586021850258 Sprchové gely

Objem 250 ml
  • 215 Kč

(179,00 Kč bez DPH)


ks
skladem

Popis produktu

Přírodní sprchový gel představuje přírodou nasáklý produkt, který příjemným způsobem odstraňuje nečistoty, bohatě vyživí pokožku o vitamíny a dodává jí pocit svěžesti. Přírodní sprchový gel bez jakýchkoliv sulfátů, parabenů a silikonů.

Sprchový gel je vyroben z organických rostlinných olejů, jemných povrchově aktivních látek a ze složek zjemňujících pokožku. Přírodní sprchový gel obsahuje skutečné tekuté mýdlo získané saponifikací certifikovaného organického slunečnicového a kokosového oleje (Oleát draselný, Kokoát draselný). Povrchově aktivní látky jsou rostlinného původu a vytváří bohatou a jemnou pěnu.

Sprchový gel je obohacen o certifikovaný organický glycerín (má regenerační účinky, hydratuje kožní tkanivo a vytváří ochrannou bariéru před vysušením) a 100% přírodní silici levandule.Pro obal bylo použito sklo v kombinaci se dřevem.

Za příplatek 130 Kč lze dřevěný víko nebo kartónek gravírovat jakýmkoli Vaším motivem.

Skladujte na suchém a tmavém místě bez přístupu přímého slunečního záření. Doporučujeme skladovat při teplotách do 22 °C.


Způsob použití

Nalijte gel na houbu nebo hadřík a kruhovými pohyby jemně vmasírujte do vlhké pokožky. Vyhněte se očím, ústům a vlasům. Důkladně opláchněte.

Po použití doporučujeme použití našeho hydratačního tělového mléka nebo tělového másla. Složení

Voda, Kokosát draselný, Oleát draselný, Organický glycerín rostlinného původu, Laurylbetaín, 100% přírodní esenciální olej levandule, Benzylalkohol, Draselné soli mastných kyselin palmojádrového oleje, Kyselina palmového jádra, Decylglukozid, Citrát draselný.Výrobce
Tuli A Tuli Laboratories s. r. o., Pezinská 5104, Malacky 901 01
INGREDIENTS

Water, Potassium Cocoate, Potassium Oleate, Glycerin, Lauryl betaine, Lavandula Angustifolia Oil (Geraniol, Limonene, Linalool), Benzyl Alcohol, Potassium Palm Kernelate, Palm Kernel Acid, Decyl Glucoside, Potassium Citrate.


Způsob použití

Nalijte gel na houbu nebo hadřík a kruhovými pohyby jemně vmasírujte do vlhké pokožky. Vyhněte se očím, ústům a vlasům. Důkladně opláchněte.

Po použití doporučujeme použití našeho hydratačního tělového mléka nebo tělového másla. 


Seznam alergenů
Seznam alergenů, které mohou u některých citlivých jedinců vyvolat kožní alergickou reakci. Podle § 49 NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích.

Geraniol
Geraniol je přírodní bezbarvá látka, která se vyskytuje v širokém spektru éterických olejů. Má sladkou květinovou vůni, která je podobná vůni růže.
Limonene
Limonen patří do skupiny monoterpenových karbidů a je to molekula s vůní citronu a pomeranče. Limonen je přirozenou součástí některých rostlin, stromů, ovoce a zeleniny (především citrusových plodů).
Linalool
Linalool je molekula, která je přirozeně přítomna takřka ve všech éterických olejích, v menší či větší koncentraci. Je to bezbarvá sloučenina se svěží sladkou květinovou vůní.
Benzyl alkohol
Benzyl alkohol je čistý bezbarvý organický alkohol, který má výborné konzervační, antimikrobiální a antibakteriální vlastnosti. Přirozeně se vyskytuje ve více esenciálních olejích.
Používáním stránek www.tuliatuli.cz/ souhlasíte s používáním cookies, pomocí kterých vylepšujeme naše služby.