Přírodní deodorant Citrus – Levandule

Kód: 8586021850562 Deodoranty

Objem: 60 ml
(220,00 Kč bez DPH)


ks
nedostupné

nedostupné

266 Kč

Popis produktu

Přírodní deodorant citrus – levandule v sobě skrývá sladký nádech citrusových plodů, uklidňující levandule a kokosového oleje, které osvěží Vaše tělo na celý den. Stará moudrost říká, že nejen mýlit se, ale i potit se je lidské. Je to přirozená součást našich biologických procesů a v potu naše tělo vyplavuje škodlivé látky.Pokud hledáte opravdové osvěžení těla během letních veder, ale i během celého roku, tento přírodní deodorant je skvělým a originálním řešením. Ukryli jsme do něj výběr nejkvalitnějších přísad, které neucpou póry jako kousky stříbra či hliníku v antiperspirantech, a přesto efektivně neutralizuje tělesné pachy a zanechává jemné citrusové tóny.

Tento praktický voňavý pomocník obsahuje 100% přírodní složky, které eliminují zápach a starají se o hydrataci pokožky, její čistotu a dokonce zklidňují podrážděnou pokožku po holení. Aromatickou složku tvoří 100% přírodní citrusové silice bergamot, sladký pomeranč, grapefruit a 100% přírodní silice levandule.

Skladujte na suchém a tmavém místě bez přístupu přímého slunečního záření. Doporučujeme skladovat při teplotách do 22 °C.


Způsob použití

Deodorant aplikujte na suchou pokožku podpaží. V případě poraněné pokožky nenanášejte.

V zimních měsících doporučujeme deodorant navlhčit pod vodou a následně aplikovat.


Složení

Organický (BIO) panenský kokosový olej lisovaný za studena, Organické (BIO) Bambucke máslo, potravinářská jedlá soda, BIO včelí vosk, 100% přírodní silice bergamot, 100% přírodní silice sladký pomeranč, 100% přírodní silice růžový grapefruit , 100% přírodní esenciální olej levandule.


Země původu

Slovensko.Výrobce
Tuli A Tuli Laboratories s. r. o., Pezinská 5104, Malacky 901 01
INGREDIENTS

Cocos Nucifera Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Sodium Bicarbonate, Cera alba, Citrus Aurantium Bergamia Peel Oil (Citral, Limonene, Linalool), Citrus Sinensis peel Oil Expressed (Citral, Limonene, Linalool), Citrus Paradisi Peel Oil (Citral, Limonene, Linalool), Lavandula Angustifolia Oil (Geraniol, Limonene, Linalool).


Způsob použití

Deodorant aplikujte na suchou pokožku podpaží. V případě poraněné pokožky nenanášejte.

V zimních měsících doporučujeme deodorant navlhčit pod vodou a následně aplikovat.

Seznam alergenů
Seznam alergenů, které mohou u některých citlivých jedinců vyvolat kožní alergickou reakci. Podle § 49 NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích.

Citral
Citral je bezbarvý či světlý terpenoid se silnou svěží vůní citronové kůry. Přirozeně se vyskytuje především v éterických olejích z citrusů a citronové trávy.
Limonene
Limonen patří do skupiny monoterpenových karbidů a je to molekula s vůní citronu a pomeranče. Limonen je přirozenou součástí některých rostlin, stromů, ovoce a zeleniny (především citrusových plodů).
Linalool
Linalool je molekula, která je přirozeně přítomna takřka ve všech éterických olejích, v menší či větší koncentraci. Je to bezbarvá sloučenina se svěží sladkou květinovou vůní.
Geraniol
Geraniol je přírodní bezbarvá látka, která se vyskytuje v širokém spektru éterických olejů. Má sladkou květinovou vůni, která je podobná vůni růže.