Přírodní tělové máslo oliva-kakao-kokos

Kód: 033026 Tělová másla

  • 229,28 Kč

(191,07 Kč bez DPH)


ks
skladem
Popis produktu

Přírodní tělové máslo s vysokým obsahem BIO olivového oleje. Výborné na citlivou pokožku, kterou hydratuje, vyživuje a chrání před vnějšími vlivy. Zároveň pomáhá při léčbě různých kožních onemocnění. Je vyrobené pouze z nejkvalitnějších surovin bez použití jakýchkoliv aditiv či konzervantů.

Olivový olej pomáhá hydratovat pokožku celého těla, která se vysušuje v důsledku počasí a jiných vnějších vlivů. Vitamín E napomáhá udržovat zdravou elasticitu pokožky. Antioxidanty a protizánětlivé látky účinně působí při ničení volných radikálů uvnitř dětské pokožky a snižují její možný zánět. Tím dokáží eliminovat tvorbu vyrážek a jiných kožních podráždění. Obsahuje vitamíny A, C, D, E, K, nenasycené mastné kyseliny, esenciální mastné kyseliny, minerály, polyfenoly a další zdraví a pokožce prospěšné látky.

Kokosový olej díky svému unikátnímu složení pokožku výborně hydratuje, zklidňuje, podporuje její přirozenou pružnost a má významné antibakteriální vlastnosti. Kokosový olej je pro nás speciálně dovážený ze Srí Lanky, je certifikovaný jako organický a je lisovaný při teplotách pod 45 °C.

Kakaové máslo přirozeně chrání pokožku před vysoušením a loupáním. Obsahuje polyfenoly, které svými antioxidačními vlastnostmi podporují imunitní systém a zmírňují zánětlivé procesy. Semena, která se používají na výrobu našeho certifikovaného organického kakaového másla, se pěstují v peruánské Amazonii, v duchovním domově kakaa. Jedná se o 100% organická syrová kakaová semena odrůdy Criollo. Kakaové máslo nebylo rafinované/dezodorizované, což znamená, že si ponechalo svou přirozenou úžasnou vůni.


Skladujte na suchém a tmavém místě bez přístupu přímého slunečního záření. Doporučujeme skladovat při teplotách do 22 °C.


Způsob použití

Použití, které uvádíme u olejů, platí též při nanášení bambuckého másla. Aby byl plně využit potenciál bambuckého másla, je třeba nanášet ho vždy na navlhčenou pokožku (to platí vždy pro jakýkoliv olej a máslo). Je to důležité proto, aby se pokožka nevysušovala. Máslo (obsahující oleje a mastné kyseliny) má tu vlastnost, že vytváří na povrchu kůže ochranný film, skrz který nepropouští vlhkost dovnitř do pokožky a naopak, vlhkost z vnitřní strany pokožky neuniká ven. Proto když tělové máslo naneseme na vlhkou pokožku, zůstane zdravá a hydratovaná. Tímto způsobem másla a olejíčky regulují rovnováhu vlhkosti. V ideálním případě se může nanášet přímo po sprše, protože tehdy se absorbuje maximálně.Složení

Organické (BIO) kakaové máslo, Organický (BIO) Extra panenský olivový olej, Organický (BIO) panenský kokosový olej lisovaný za studena.Výrobce
INGREDIENTS

Theobroma Cacao Seed Butter, Olea Europaea Oil, Cocos Nucifera Oil.


Způsob použití

Použití, které uvádíme u olejů, platí též při nanášení bambuckého másla. Aby byl plně využit potenciál bambuckého másla, je třeba nanášet ho vždy na navlhčenou pokožku (to platí vždy pro jakýkoliv olej a máslo). Je to důležité proto, aby se pokožka nevysušovala. Máslo (obsahující oleje a mastné kyseliny) má tu vlastnost, že vytváří na povrchu kůže ochranný film, skrz který nepropouští vlhkost dovnitř do pokožky a naopak, vlhkost z vnitřní strany pokožky neuniká ven. Proto když tělové máslo naneseme na vlhkou pokožku, zůstane zdravá a hydratovaná. Tímto způsobem másla a olejíčky regulují rovnováhu vlhkosti. V ideálním případě se může nanášet přímo po sprše, protože tehdy se absorbuje maximálně.


Seznam alergenů
Seznam alergenů, které mohou u některých citlivých jedinců vyvolat kožní alergickou reakci. Podle § 49 NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích.

Bez alergenů
Používáním stránek www.tuliatuli.cz/ souhlasíte s používáním cookies, pomocí kterých vylepšujeme naše služby.