Přírodní bambucké máslo 170 ml

Kód: 031446 Tělová másla

Objem 170 ml
  • 274,00 Kč

(228,33 Kč bez DPH)


Ks
skladem
Popis produktu

Nabízíme Vám nejkvalitnější organické (BIO) bambucké máslo přímo z Ghany. Toto bambucké máslo je syrové (raw), nerafinované a za studena lisované.

Bambucké máslo je tuk nažloutlé barvy získávaný z ořechů afrického Shea tree (Vitellaria paradoxa). Je známé svými příznivými účinky na lidskou pokožku a vlasy. Bambucké máslo může pomoci s některými z nejčastějších problémů pokožky, jako jsou kožní skvrny, záněty, popáleniny a vrásky. Má protizánětlivé, antioxidační a hydratační vlastnosti, používá se na léčbu dalších kožních chorob jako akné, ekzémy, psoriáza (lupénka) a artritida. Slouží k prevenci vzniku strií během těhotenství, redukuje svalovou únavu a léčí dermatitidu. Bambucké máslo je extrémně zvlhčující a hydratační, po aplikaci na pokožku poskytuje okamžitou jemnost a hladkost.

V bambucké másle jsou ve vysokých koncentracích zastoupené mastné kyseliny a vitamíny, což ho předurčuje jako ideální kosmetickou přísadu v péči o pleť. Syrové bambucké máslo je bohaté na mastné kyseliny včetně kyseliny olejové, stearové, linolové, palmitové a kyseliny arachidové. Ve značné míře jsou v něm obsaženy vitaminy E, A a K, které jsou hlavními faktory zodpovědnými za hydratační účinky bambuckého másla na pokožku.

Vitamin A působí jako regulátor kůže, může změnit nezralé kožní buňky na zralé a má schopnost opravit různé defekty kůže, jako jsou vrásky a akné. Vitamin E je jedním z nejdůležitějších ochránců pokožky, zpomaluje přirozené stárnutí kůže, vyhlazuje vrásky, hojí pokožku, předchází vzniku jizev a působí protizánětlivě. Vitamin E v bambuckém másle též pomáhá chránit Vaši pokožku před UV zářením.

Zmiňované vlastnosti bambuckého másla pomáhají při léčbě onemocnění pokožky hlavy, zmírňuje lupy. Je ideální na popraskané a suché paty, ruce, drsné lokty a kolena. Díky svým úžasným léčebným a hydratačním vlastnostem může bambucké máslo zmírnit výskyt strií, vyhladit celulitidu a celkově změkčit pokožku.


Skladujte na suchém a tmavém místě bez přístupu přímého slunečního záření. Doporučujeme skladovat při teplotách do 22 °C.


Složení

Organické (BIO) Bambucke máslo.Výrobce
Ťuli a Ťuli- Aureus Services, s.r.o.,
Duklianskych hrdinov 381/3, 901 01 Malacky.
INGREDIENTS

Butyrospermum Parkii Butter.


Způsob použití

Použití, které uvádíme u olejů, platí též při nanášení bambuckého másla. Aby byl plně využit potenciál bambuckého másla, je třeba nanášet ho vždy na navlhčenou pokožku (to platí vždy pro jakýkoliv olej a máslo). Je to důležité proto, aby se pokožka nevysušovala. Máslo (obsahující oleje a mastné kyseliny) má tu vlastnost, že vytváří na povrchu kůže ochranný film, skrz který nepropouští vlhkost dovnitř do pokožky a naopak, vlhkost z vnitřní strany pokožky neuniká ven. Proto když tělové máslo naneseme na vlhkou pokožku, zůstane zdravá a hydratovaná. Tímto způsobem másla a olejíčky regulují rovnováhu vlhkosti. V ideálním případě se může nanášet přímo po sprše, protože tehdy se absorbuje maximálně.

Seznam alergenů
Seznam alergenů, které mohou u některých citlivých jedinců vyvolat kožní alergickou reakci. Podle § 49 NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích.

Bez alergenů
Používáním stránek www.tuliatuli.cz/ souhlasíte s používáním cookies, pomocí kterých vylepšujeme naše služby.