Léto s Ťuli a Ťuli

  • 11.07.2019

S příchodem teplého letního počasí, kdy si všichni užíváme odpočinek během teplých a dlouhých dní, vystavujeme pokožku těla a naše vlasy intenzivnějšímu slunečnímu záření, vlivům vody a větru. Nezapomínejte proto na zvýšenou péči o Vaše tělo, abyste pokožku a vlasy dobře ošetřili, hydratovali a poskytli jim dostatečný přísun pro ně potřebných výživných látek. Naše přírodní kosmetika Ťuli a Ťuli Vám proto přináší produkty, které Vám poskytnou v létě optimální ochranu a péči. Jsou vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších organických surovin.
K primární ochraně před slunečním zářením Vám doporučujeme náš Přírodní olej na opalování, který poskytuje dostatečnou ochranu před UV zářením pro celou rodinu. Po opalování je vhodné pokožku ošetřit Přírodním olejem po opalování, který pokožku výborně hydratuje, zklidňuje a podporuje její přirozenou pružnost.

Jedním z účinných a přirozených prostředků, který Vám spolu s olejem na opalování zaručí ochranu před popáleninami od slunce, je Přírodní růžová voda. Kromě toho, že Vás růžová voda v letním horku zaručeně osvěží, má také protizánětlivé vlastnosti, pokožku hydratuje a revitalizuje. Růžová voda je rovněž vhodná na výživu, hydrataci a zvýšení kvality vlasů, které jsou v letních měsících vystavovány intenzivnímu slunci, případně mořské vodě.

Kromě Přírodní růžové vody je vhodné nejen v letních měsících ošetřovat vlasy a pokožku hlavy Přírodním vlasovým olejem makadam. Ten je ideálním řešením pro namáhané, velmi suché či poškozené vlasy, které ztrácí lesk a vitalitu. Makadamový olej je bohatý na vitamíny, minerální látky a mastné kyseliny, proniká hluboko do pokožky a vlasů, vyživuje je, vlasy revitalizuje a působí proti jejich vyblednutí. Velmi účinně hydratuje a léčí suchou pokožku hlavy, čímž zabraňuje tvorbě lupů a jiných onemocnění pokožky hlavy.

Vypořádat se s nepříjemným pocením a zápachem v létě Vám pomůže náš oblíbený Přírodní deodorant Citrus-Levandule, který má silné ochranné a antiseptické vlastnosti. 100% přírodní esenciální oleje dodají Vašemu podpaží nezaměnitelnou svěží vůni.

Léto není jen slunce, voda a zábava, ale i nepříjemný hmyz. S tímto problémem Vám pomůže náš účinný Přírodní repelent, který neobsahuje žádné chemikálie ani pesticidy. Jako přírodní odpuzovač hmyzu jsou v našem repelentu použity kvalitní 100% přírodní esenciální oleje, které navíc krásně voní.

Sdílet

Používáním stránek www.tuliatuli.cz/ souhlasíte s používáním cookies, pomocí kterých vylepšujeme naše služby.