Dětská olejová emulze na koupání

Kód: 8586021850708

Objem: 250 ml


Prodej ukončen

Popis produktu

Matěj Bublinka - Dětská olejová emulze na koupání je vhodná pro koupání novorozenců, kojenců a malých dětí. Emulze je hypoalergenní, neobsahuje žádné sulfáty, silikony ani parabeny.

1/4 obsahu emulze sestává z kvalitního panenského BIO jojobového oleje a zbývající 3/4 tvoří sprchový gel lesní jahoda, který je tvořen organickými rostlinnými oleji, z jemných přírodních povrchově aktivních látek a ze složek zjemňujících pokožku. Povrchově aktivní látky jsou rostlinného původu a vytvářejí bohatou a jemnou pěnu.

Jojobový olej výborně zvlhčuje dětskou pokožku, zklidňuje svědění a zarudnutí. Pokožkou je rychle absorbovatelný, přirozeně ji čistí, vyživuje a regeneruje. Obsahuje množství minerálů a živin jako provitamin A, vitamin E a B.

Dětská olejová emulze na koupání je certifikována pro použití pro děti od narození nezávislou zkušební laboratoří Eurofins EVIC France v Bordeaux.

Skladujte na suchém a tmavém místě bez přístupu přímého slunečního záření. Doporučujeme skladovat při teplotách do 22 °C.


Způsob použití

Před použitím protřepejte, aby se jojobový olej rovnoměrně promíchal v celém objemu emulze. Nastříkejte malé množství do koupele a rozmíchejte.


Složení

Voda, Organický (BIO) panenský jojobový olej, Kokosát draselný, Oleát draselný, Organický glycerín rostlinného původu, Laurylbetaín, Přírodní extrakt z lesní jahody, Benzylalkohol, Draselné soli mastných kyselin palmojádrového oleje, Kyselina palmového jádra, Decylglukozid, Citrát draselný.


Země původu

Slovensko.
Výrobce
Tuli A Tuli Laboratories s. r. o., Pezinská 5104, Malacky 901 01
INGREDIENTS

Water, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Potassium Cocoate, Potassium Oleate, Glycerin, Lauryl betaine, Aroma, Benzyl Alcohol, Potassium Palm Kernelate, Palm Kernel Acid, Decyl Glucoside, Potassium Citrate.


Způsob použití

Před použitím protřepejte, aby se jojobový olej rovnoměrně promíchal v celém objemu emulze. Nastříkejte malé množství do koupele a rozmíchejte.

Seznam alergenů
Seznam alergenů, které mohou u některých citlivých jedinců vyvolat kožní alergickou reakci. Podle § 49 NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích.

Benzyl alkohol
Benzyl alkohol je čistý bezbarvý organický alkohol, který má výborné konzervační, antimikrobiální a antibakteriální vlastnosti. Přirozeně se vyskytuje ve více esenciálních olejích.