SONETT Regenerační sůl do myčky 2kg

Kód: 4007547403000 Mytí nádobí

(76,00 Kč bez DPH)


ks
nedostupné

nedostupné

92 Kč

Popis produktu

Sonett regenerační sůl do myčky zlepšuje účinky mycích prostředků, zamezuje usazování vodního kamene a šetří tak myčku.

V každé myčce je pevně zabudovaný iontový výměník, který zachytává iony způsobující tvrdost vody (vápník a hořčík) a měkkou vodu přivádí do myčky. Tím se má předejít tomu, aby na hrncích, příborech a na nádobí vůbec vznikaly vápenaté okraje. Pokud je ionový výměník nasycený iony vápníku a hořčíku, musí se regenerací obnovit jeho absorbce. K tomu se používá regenerační sůl, která zajišťuje výměnu ionů způsobujících tvrdost a stará se tak o optimální výsledek mytí. 

Čím je tato regenerační sůl výjimečná? Je to čistá, vykrystalizovaná kuchyňská sůl, bez prostředků proti spékání, syntetických barviv a dalších přísad.

Důležité: nastavte zabudovaný změkčovač vody ve vaší myčce o jeden stupeň vyšší než je skutečná tvrdost vaší vody (například změňte z měkké na střední tvrdost vody). Složení podle regulace (EC) č.648/2004: čistá přírodní kamenná sůl na regeneraci ionového výměníku myčky.

Držte mimo dosah dětí!


Způsob použití

Dávkování: pro dosažení optimálního mycího účinku mějte zásobník soli vždy naplněný.

Po vyprázdnění zásobníku soli a následném doplnění nové soli počkejte aspoň 2 hodiny před spuštěním myčky. Je to potřeba z důvodu regenerace ionového výměníku.Země původu

Nemecko.Výrobce
SONETT
Způsob použití

Dávkování: pro dosažení optimálního mycího účinku mějte zásobník soli vždy naplněný.

Po vyprázdnění zásobníku soli a následném doplnění nové soli počkejte aspoň 2 hodiny před spuštěním myčky. Je to potřeba z důvodu regenerace ionového výměníku.


Seznam alergenů
Seznam alergenů, které mohou u některých citlivých jedinců vyvolat kožní alergickou reakci. Podle § 49 NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích.