Meduňka


Dvě jednoduché slova - neuvěřitelná svěžest. Skrývají se v ní energizující tóny zelené louky, hojnost a léčivá síla trvalé byliny s nádechem citrusů, která přináší potěšení lidským smyslem už od nepaměti. Její původ sahá do oblastí Středozemního moře, kde převládá specifická klima s dominujícím suchým teplým létem a mírnou vlhkou zimou bez extrémních teplotních výkyvů.

Víme o tom, že mnozí z vás mají na louku a do zahrady opravdový kus cesty, a proto jsme vám to chtěli usnadnit. Odteď vám za meduňkou stačí zajít do koupelny a je opravdu jedno, jestli spolu s ní nastartujete nový den, nebo s její esencí budete usínat. Její pozitivní účinky jsou opravdu rozmanité. Citrusové tóny vás dokáží ve spojení s vlažnou vodou ve sprše nakopnout před cestou za povinnostmi další léčivé vonné složky dokáží svou silou ztlumit bolesti hlavy či pomoci vám klidně usnout.

Jak vidíte, tato rostlina má v přírodní kosmetice nesmírný potenciál. Vyzkoušejte naše produkty s její esencí, nebo jimi potěšte své blízké.