Malá kulatá lufová houbička 6x6 cm 5 ks balení

Kód: 032356

  • 91 Kč

(75,00 Kč bez DPH)


ks
skladem

Popis produktu

Univerzální malá houbička na čištění domácnosti, nádobí, koupelnových povrchů apod. Dostane se i na těžko dostupná místa. Možno použít též jako tvrdší exfoliační houbičku do koupele (na paty apod.)

Rozměr v suchém stavu: 6 cm x 6 cm x 1 mm

Po namočení: 6 cm x 6 cm x 1-2 cm


Způsob použití

Přestože může na první pohled působit jako velmi tenká, znásobí houbička z lufy po namočení svůj objem a stane se měkčí a pružnější. Každá lufová houbička by měla vydržet minimálně 4 až 6 týdnů, při správném zacházení až 3 měsíce. Mezi jednotlivými použitími se ujistěte, že je houbička úplně suchá. Tím se prodlouží její životnost. V domácnosti s vysokými nároky na mytí nádobí doporučujeme střídat 2 nebo 3 houbičky, aby se zajistilo, že mezi použitím dostatečně vyschnou.Výrobce
I LOVE ECO
Způsob použití

Přestože může na první pohled působit jako velmi tenká, znásobí houbička z lufy po namočení svůj objem a stane se měkčí a pružnější. Každá lufová houbička by měla vydržet minimálně 4 až 6 týdnů, při správném zacházení až 3 měsíce. Mezi jednotlivými použitími se ujistěte, že je houbička úplně suchá. Tím se prodlouží její životnost. V domácnosti s vysokými nároky na mytí nádobí doporučujeme střídat 2 nebo 3 houbičky, aby se zajistilo, že mezi použitím dostatečně vyschnou.

Seznam alergenů
Seznam alergenů, které mohou u některých citlivých jedinců vyvolat kožní alergickou reakci. Podle § 49 NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích.