Kakaové máslo


Víte, jaké suroviny jsou nejlepší pro pokožku? No přeci takové, které byste se nezdráhali sníst. Naše pokožka je orgán, který kromě pokrytí našeho organismu obsahuje nespočetné množství malých úst - pórů. Ty spolu s těmi opravdovými ústy pomáhají dostat do organismu životodárné látky prospěšné pro výživu a správné fungování celého těla. Zobrazit celý popis


Kakaové máslo konzumujeme celý život, ačkoli si to ani neuvědomujeme. Je to přirozená součást kakaových bobů, ze kterých se po jejich jemném drcení následně extrahuje lisováním. Proč se ale tak hojně používá v kosmetice? Odpovědí je více, protože kakaové máslo obsahuje několik nasycených i nenasycených mastných kyselin a polyfenolů, které pod pokožkou dokáží doslova divy. Vyhlazují pokožku, obnovují kolagenová vlákna a mají antioxidační účinky. Pomáhají také při léčbě chronických kožních onemocnění jako je dermatitida nebo množství druhů ekzémů.
Mohli bychom o kakaovém másle napsat nespočetné množství článků, podporujících tvrzení o jeho pozitivních účincích, ale to nejpodstatnější dokážete jen vy sami – vyzkoušet si to na vlastní pokožce. Neuvěřitelně příjemnou sladkost kakaového aroma známe všichni od dětství, ale nyní je na řadě zkušenost s pokožkou. Pokud toužite být celí „k sežrání, svěží a zdraví, vyzkoušejte některý z našich produktů. Mnozí naši spokojení zákazníci o tom vědí své, protože jsme se po vlastní zkušenosti nebáli doporučit tyto produkty jako podporu při léčbě atopického ekzému. Právě ten totiž stál na začátku celého příběhu Ťuli a Ťuli a přestože je samotný ekzém už dávno minulostí, my jsme tu i nadále se stále bohatší nabídkou ozdravných produktů.