Citrusové vůně


Všichni milujeme slunce, i když někdy bychom se před ním nejraději schovali pod zem. Slunce je naše nejbližší hvězda a hlavně díky ní jsme zde. Čím více ho dostávají rostliny, tím více se umí planetě odvděčit za jeho dostatečný příjem. Citrusy jsou proto skvělým příkladem toho, jak velké díky v podobě radosti, úsměvu a zdravých vitamínů dokáží poskytnout nám lidem.

V této kategorii naleznete produkty, které jsou plné slunce. Ať už jde o samotné esenciální oleje, jejichž energizující vonné složky navracejí životní energii, nebo jejich voňavý odkaz ukotven v přírodních sprchových gelech, šamponech a dalších produktech, výsledek je vždy stejný. Větší vitalita a stabilita v myšlení, životní optimismus a vůle pohnout vlastním tělem. Pokud již ničím jiným, tak alespoň o milimetr koutky rtů, které i náznakem úsměvu symbolizují návrat ducha radosti a věčného mládí.

Naplňte si košík exotickým bergamotem nebo starým známým citrónem. Pomeranč, limetka či mandarinka, to vše je u nás samozřejmostí. Milujeme citrusy a o tuto lásku se s vámi chceme donekonečna dělit s úsměvem na rtech.