Celulózová houbička s konopím

Kód: 5713318331104

  • 103 Kč

(85,43 Kč bez DPH)


ks
skladem

Popis produktu

Přírodní celulózová houbička s konopím je vhodná ke každodennímu mytí nádobí všeho druhu – včetně křehkých a jemných materiálů. Tuto houbičku můžete používat nejen v kuchyni při čištění nádobí, ale i při mytí těla, kde má jemné peelingové účinky.


Její obal je z konopného materiálu, vnitřní část tvoří celulózová houbička a po okrajích je ručně obšitá bavlněnou nití. Protože neobsahuje žádné plasty, barviva, lepidla či jiné chemické přísady, je navíc i šetrná k našemu životnímu prostředí.
Díky materiálům, z nichž je vyrobená, drží uvnitř velmi dobře použitý čistící prostředek, čímž zároveň šetříte svoje peníze i životní prostředí od přebytečných chemických přípravků.

Ošetření: Houbička je znovupoužitelná, nepere se v pračce – pro její vyčištění ji doporučujeme umístit do horní zásuvky myčky nádobí mezi skleničky, případně ji můžete vyvařit v hrnci s trochou octa a po vyčištění ji nechte volně vysušit ve svislé poloze. Takto je připravená na další a další použití, dokud se neznehodnotí. Pak, pokud není chemicky znečištěná, může přijít do bioodpadu.


Země původu

Čína.Výrobce
Tuli A Tuli Laboratories s. r. o., Pezinská 5104, Malacky 901 01
Způsob použití

Seznam alergenů
Seznam alergenů, které mohou u některých citlivých jedinců vyvolat kožní alergickou reakci. Podle § 49 NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích.

Používáním stránek www.tuliatuli.cz/ souhlasíte s používáním cookies, pomocí kterých vylepšujeme naše služby.