Skořice přírodní éterický olej-silice

Kód: 8586021852283

Objem 10 ml
  • 149 Kč

(123,33 Kč bez DPH)


ks
skladem

Popis produktu

100% esenciální olej – silice Skořice má mimořádně silnou, teplou, sladkou a kořeněnou vůni. Skořicový olej je považován za jeden z nejsilnějších antimikrobiálních esenciálních olejů. Stimuluje trávení a oběh, přičemž podporuje imunitní systém. Rovněž je fantastickým osvěžovačem vzduchu. Esenciální olej ze skořice je mimořádně silný a měl by být používán opatrně. Nejstarší známé způsoby použití skořicového oleje zahrnují zmírňování bolesti zubů a odstraňování zápachu z úst. Olej ze skořicové kůry je používán ve farmaceutických přípravcích, ústních vodách a zubních pastách.

ÚČINKY

Skořicový olej má extrémně vysoké antioxidační účinky, hned za hřebíčkovým olejem.

BEZPEČNOST

Skořice je velmi „horký“ esenciální olej a může snadno spálit pokožku, jestliže je aplikován přímo na tělo. Při přímé aplikaci musí být značně zředěný – na méně než 0,1 %. Před použitím otestujte nejprve velmi malé množství vašeho přípravku.

Skořicový olej by neměl být inhalován přímo z difuzéru s výjimkou nízké koncentrace při smíchání s jinými oleji, protože by mohl dráždit nosní membrány.

Jestliže jste těhotná či v péči lékaře, poraďte se před použitím se svým lékařem.

Nepoužívejte u dětí mladších 5 let.


Způsob použití

Inhalace

Difuzér, olejový odpařovač

Skořicový olej by neměl být inhalován přímo z difuzéru s výjimkou nízké koncentrace při smíchání s jinými oleji, protože by mohl dráždit nosní membrány.

Tělo

Tento olej má nádherně bohaté, stimulující aroma, neměl by se však používat přímo na pokožku s výjimkou velmi zředěných koncentrací, neměl by se též kvůli své silné povaze nikdy používat na citlivé oblasti těla. Jestliže má být použit přímo na tělo, musí být výrazně zředěný na méně než 0,1 %, dokonce i pak doporučujeme aplikovat pouze na chodidla. Jestliže se rozhodnete použít skořici na pokožku, otestujte nejprve velmi malé množství.Složení

Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil .


Země původu

Slovensko.Výrobce
Tuli A Tuli Laboratories s. r. o., Pezinská 5104, Malacky 901 01
INGREDIENTS

Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil .


Způsob použití

Inhalace

Difuzér, olejový odpařovač

Skořicový olej by neměl být inhalován přímo z difuzéru s výjimkou nízké koncentrace při smíchání s jinými oleji, protože by mohl dráždit nosní membrány.

Tělo

Tento olej má nádherně bohaté, stimulující aroma, neměl by se však používat přímo na pokožku s výjimkou velmi zředěných koncentrací, neměl by se též kvůli své silné povaze nikdy používat na citlivé oblasti těla. Jestliže má být použit přímo na tělo, musí být výrazně zředěný na méně než 0,1 %, dokonce i pak doporučujeme aplikovat pouze na chodidla. Jestliže se rozhodnete použít skořici na pokožku, otestujte nejprve velmi malé množství.


Seznam alergenů
Seznam alergenů, které mohou u některých citlivých jedinců vyvolat kožní alergickou reakci. Podle § 49 NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích.

Benzylbenzoát
Benzylbenzoát je čirá, bezbarvá organická sloučenina se slabob balsamickou vůní. Přirozeně se vyskytuje v éterických olejích oko ylang ylang, palisandr a skořice. Má terapeutický přínos a při použití v malých množstvích je bezpečný.
Cinnamal
Cinamát je aromatický aldehyd, žlutá kapalina se sladkou a teplou vůní skořice. Vyskytuje se přirozeně v některých základních olejích, zejména v skořici. Cinnamal má antimikrobiální a antibakteriální účinky.
Cinnamyl alkohol
Cinnamyl alkohol je nažloutlá tekutina s vůní hyacintu a skořice. Přirozeně se vyskytuje v skořicových listech a styraxe.
Eugenol
Eugenol je přírodní fenylpropen, bezbarvá až světle žlutá aromatická olejovitá kapalina, která se vyskytuje v některých éterických olejích. Má příjemnou kořeněnou vůni po hřebíčku. Má výrazné antiseptické a analgetické účinky.
Linalool
Linalool je molekula, která je přirozeně přítomna takřka ve všech éterických olejích, v menší či větší koncentraci. Je to bezbarvá sloučenina se svěží sladkou květinovou vůní.

Zákazníci se také zajímali o produkty

Používáním stránek www.tuliatuli.cz/ souhlasíte s používáním cookies, pomocí kterých vylepšujeme naše služby.