Přírodní mast proti bolesti

Kód: 031858

Objem 100 ml
  • 320,21 Kč

(266,84 Kč bez DPH)


ks
skladem
Popis produktu

Přírodní léčivá mast ke zmírnění bolesti svalů, kloubů a šlach, léčí zánět a odstraňuje otok. Obsahuje pouze nejkvalitnější rostlinné oleje a 100% esenciální oleje, které mají vynikající terapeutické účinky. Esenciální olej Wintergreen má silné hřejivé účinky, naopak Máta peprná zároveň navozuje pocit chladu. 

Mast je vhodná na zmírnění a léčbu chronických bolestí a poúrazových stavů. Pomáhá uvolnění svalů před sportovním výkonem, rovněž je vhodná i na regeneraci a zmírnění únavy po sportovním výkonu.

Esenciální olej Wintergreen se skládá téměř výlučně z metylsalicylátu, předchůdce běžného aspirinu. Salicyláty pronikají kůží, vstupují do tkání, aby zabránili tvorbě prostaglandinů, čím se snižuje zánět a bolest.  Wintegreen revitalizuje vysílené a bolestivé svaly, pomáhá zmirňovat křeče, zmírňuje bolesti hlavy, zad, nervů, kloubů a vaječníků.

Esenciální olej Máta peprná se se svými účinky na trávicí, dýchací, nervový a muskuloskeletální systém považuje za neodmyslitelnou součást každé lékárničky. Hlavní složkou je mentol, silná sloučenina, která sama o sobě způsobuje rychlou fyzickou úlevu při inhalaci anebo aplikaci na pokožku. Vytváří pocit chladu, na který tělo reaguje zvýšeným průtokem krve v oblasti aplikace, a způsobuje tak oteplující účinek. 

Upozornění: jen na vnější použití. Vyvarujte se aplikace v okolí očí a na citlivých místech. Nepoužívat v těhotenství. OBSAHUJE METYLSALICYLÁT! NEPOUŽÍVEJTE PŘI ALERGII NA ASPIRIN! Nepoužívejte, jestliže máte nízkou srážlivost krve.  Nepoužívejte u dětí.


Způsob použití

Mast vmasírujte na postižené místo, případně na celé svalové partie. Je vhodná také jako masážní prostředek. 


Složení

Organické (BIO) Bambucke máslo, Organický (BIO) slnečnicový olej, Organický (BIO) panenský mandlový olej lisovaný za studena, BIO včelí vosk, Gaultheria Procumbens Leaf Oil, Mentha Piperita Oil, Boswellia Serrata Oil .Výrobce
Ťuli a Ťuli- Aureus Services, s.r.o.,
Duklianskych hrdinov 381/3, 901 01 Malacky.
INGREDIENTS

Butyrospermum Parkii Butter, Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cera alba, Gaultheria Procumbens Leaf Oil, Mentha Piperita Oil, Boswellia Serrata Oil .


Způsob použití

Mast vmasírujte na postižené místo, případně na celé svalové partie. Je vhodná také jako masážní prostředek. 

Seznam alergenů
Seznam alergenů, které mohou u některých citlivých jedinců vyvolat kožní alergickou reakci. Podle § 49 NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích.

Limonene
Limonen patří do skupiny monoterpenových karbidů a je to molekula s vůní citronu a pomeranče. Limonen je přirozenou součástí některých rostlin, stromů, ovoce a zeleniny (především citrusových plodů).
Linalool
Linalool je molekula, která je přirozeně přítomna takřka ve všech éterických olejích, v menší či větší koncentraci. Je to bezbarvá sloučenina se svěží sladkou květinovou vůní.
Používáním stránek www.tuliatuli.cz/ souhlasíte s používáním cookies, pomocí kterých vylepšujeme naše služby.