Náramek - Akvamarin, růženín, Amazonit, tulit - AA kvalita, 6mm

Kód: 463391 Náramky AA kvalita

(278,00 Kč bez DPH)


ks
Skladem do 5 dnů

336 Kč
Popis produktu

Jemný a harmonický náramek z kombinace čtyř vysoce kvalitních polodrahokamů (AA) - akvamarínu, růženínu, amazonitu a thulitu. Tato barevně sladěná sestava kamenů přináší klid, lásku, komunikaci a radost v jednom elegantním šperku.

Materialy: 

– Akvamarín – pro klid, odvahu a vyrovnanost

– Růženín – pro lásku, něžnost a sebelásku

– Amazonit – pro vyjádření pravdy a emoční rovnováhu

– Thulit – pro radost ze života a tvorivost

Kvalita: AA – vybíravá čistota, jemné barvy

Velikost náramku: ± 6 cm (elastický - přizpůsobí se)

Průměr kamenů: ± 0,6 cm

Hmotnost: přibližně 10 g


*Charakteristiky všech minerálních kamenů na našem webu nejsou vědecky doložené; vycházejí z zkušeností uživatelů a terapeutů drahokamů. Jakékoliv uvedené vlastnosti v žádném případě nenahrazují diagnózu nebo léčbu kvalifikovaným terapeutem nebo lékařem. Pokud máte pochybnosti o svém zdraví, poraďte se s lékařem.


Země původu

Indie.



Způsob použití

Seznam alergenů
Seznam alergenů, které mohou u některých citlivých jedinců vyvolat kožní alergickou reakci. Podle § 49 NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích.