Na osvěžení vzduchu přírodní esenciální olej Ťuli a Ťuli

Kód: 032224 Směsi

  • 174,00 Kč

(145,00 Kč bez DPH)


ks
skladem
Popis produktu

Tato směs 100% esenciálních olejů se skládá ze čtyř nejčistějších olejů, které jsou známy tím, že odstraňují nežádoucí pachy, upravují kvalitu vzduchu a zároveň mají i léčebný účinek. Kombinace koriandru, citrónu, limetky a čajového stromu stačí k tomu, aby každá místnost opět voněla svěží vůní. Tato směs olejů má navíc antivirové, antibakteriální a antiseptické vlastnosti, které ničí bakterie, pomáhají eliminovat houby a plísně a redukují množství chemikálií a kovů ve vzduchu.

Naše směs na osvěžení vzduchu obsahuje: Koriandr (Corriandrum Sativum), Citrón (Citrus Limonum), Limetka (Citrus Aurantifolia) a Čajový strom (Melaleuca Alternifolia)

BEZPEČNOST

Netoxický, nedráždivý, ale příležitostně senzibilizační. Vždy nejprve otestujte malé množství kvůli citlivosti anebo alergické reakci. Přímý a nepřímý kontakt s očima způsobí podráždění.

Nikdy nepoužívejte čisté esenciální oleje na pokožku těla bez ředění, nikdy nepoužívejte vnitřně, držte daleko od dětí.

Jestliže jste těhotná, před použitím se poraďte s lékařem.


Způsob použití

Do aromalampy anebo do difuzéru – přidejte do misky s vodou 3 až 5 kapek a nechejte rozptýlit v místnosti, v domě, bytě, na pracovišti, ... 

Tuto směs je možné nanést na spodní část nohou, na krk a může se též inhalovat. Před použitím vždy nařeďte v rostlinném oleji (1-2 % esenciálního oleje).


Složení

Coriandrum Sativum Seed Oil, Citrus Limon Peel Oil, Citrus Aurantifolia Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil.Výrobce
Ťuli a Ťuli- Aureus Services, s.r.o.,
Duklianskych hrdinov 381/3, 901 01 Malacky.
INGREDIENTS

Coriandrum Sativum Seed Oil, Citrus Limon Peel Oil, Citrus Aurantifolia Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil.


Způsob použití

Do aromalampy anebo do difuzéru – přidejte do misky s vodou 3 až 5 kapek a nechejte rozptýlit v místnosti, v domě, bytě, na pracovišti, ... 

Tuto směs je možné nanést na spodní část nohou, na krk a může se též inhalovat. Před použitím vždy nařeďte v rostlinném oleji (1-2 % esenciálního oleje).

Seznam alergenů
Seznam alergenů, které mohou u některých citlivých jedinců vyvolat kožní alergickou reakci. Podle § 49 NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích.

Limonene
Limonen patří do skupiny monoterpenových karbidů a je to molekula s vůní citronu a pomeranče. Limonen je přirozenou součástí některých rostlin, stromů, ovoce a zeleniny (především citrusových plodů).
Linalool
Linalool je molekula, která je přirozeně přítomna takřka ve všech éterických olejích, v menší či větší koncentraci. Je to bezbarvá sloučenina se svěží sladkou květinovou vůní.
Citral
Citral je bezbarvý či světlý terpenoid se silnou svěží vůní citronové kůry. Přirozeně se vyskytuje především v éterických olejích z citrusů a citronové trávy.
Geraniol
Geraniol je přírodní bezbarvá látka, která se vyskytuje v širokém spektru éterických olejů. Má sladkou květinovou vůni, která je podobná vůni růže.
Používáním stránek www.tuliatuli.cz/ souhlasíte s používáním cookies, pomocí kterých vylepšujeme naše služby.