Kokos


Tropický strom kokosovník (cocos nucifera) je pro mnohé stále symbolem exotiky, na kterou je těžké dosáhnout běžně během roku a je nutno si kvůli ní utáhnout opasek. Dnešní doba však umožnila, že se jeho plody a především jejich dužina mohly rozšířit do celého světa a tak kokosová dužina zdomácněla v našich spížích. Bez kokosek by si mnozí z nás jen ztěží dokázali představit tradiční české svátky.
Výrobci přírodní kosmetiky s oblibou sahají po kokosovém oleji jako vysoko ceněné, účinné a pro tělo obohacující surovině. Ani my jsme jeho slaďoučké vůni nedokázali odolat, protože všechny indicie naznačovaly, že právě s tímto olejem budeme moci dosáhnout požadovaných výsledků. A dnes se můžeme radovat, že se nám podařilo vyvinout několik vámi výborně ohodnocených produktů pro každodenní použití. Ve sprchových gelech a šamponech Ťuli a Ťuli je kokosový olej základem, do kterého dále přidáváme životodárné esence. Balzám na rty Včelí kokos se už zatřpytil na rtech stovek, pokud ne tisíců spokojených zákazníků a oblíbenou výbavou dam se stal také přírodní odličovač z kokosového oleje a růžové vody.
Pokud nám něco zavoní, většinou nás to nenechá chladnými. Naše srdce zahořela po prvotřídní kvalitě a nespočetných blahodárných účincích, které v sobě ukrývá nejkvalitnější kokosový olej na světě pocházející ze Šrí Lanky. Právě ten denně voní v naší výrobně Ťuli a Ťuli.