Ajurvédský čaj Tulsi Brahmi, Organic Indie, 25 sáčků

Kód: 801541060436 Tulsi čaje

(131,00 Kč bez DPH)


ks
nedostupné

nedostupné

147 Kč

Popis produktu

Čaj Tulsi Brahmi spojuje dvě účinné byliny – Tulsi a Brahmi, používané v ajurvédské medicíně. Brahmi poskytuje vitalitu, pomáhá snižovat stres a působí pozitivně při emocionálních výzvách, jako je strach a nedostatek koncentrace. Zlepšuje paměť a přispívá k mentální a emoční rovnováze. Tulsi jako silný antioxidant podporuje celkovou vitalitu a energetický potenciál organismu. Tento čaj je bez kofeinu, čímž je ideální volbou pro podporu celkového pohody.

Brahmi je klasická ajurvédská bylina pro udržení energie, duševní a emocionální rovnováhy, podporující paměť, koncentraci a duševní rovnováhu.

Indikace: Nedostatek koncentrace, Podpora paměti, Psychická nepohoda, Stres

Balení: 25 sáčků


Složení:

Tulsi – bazalka posvátná (Ocimum sanctum) listy 46,66 %, Tulsi – bazalka pravá (Ocimum basilicum) listy 23,33 %, Brahmi – Pupečník asijský (Centella asiatica) celá bylina 30 %


Tulsi je speciální bylina, z dobrého důvodu známá v Indii jako svatá bazalka, starodávná moudrost pro moderní svět. Účinky Tulsi na tělo jsou komplexní, ale často jemné. Jako balzám pro tělo, mysl a duši se jeho vlastnosti využívají v Indii již více než 5000 let. "Tulsi 'královna bylinek' se dnes dostala i na západ. Pravidelní uživatelé čaje tulsi ho vnímají velmi pozitivně.

Tulsi "organic India" se pěstuje na venkovských farmách trvale udržitelným způsobem. Tyto organické čaje jsou vyrobeny z nejlepších listů a květin tulsi, smíchaných s jinými bio bylinkami, čaji nebo pepřem. Vznikne tak přirozený, ale výrazný nápoj.


Způsob použití

Použijte 1 čajový sáček na šálek. Zalijte vařící vodou a nechte louhovat alespoň 3 minuty (nejlépe do 10 minut). Podle chuti přidejte do čaje cukr nebo med.


Země původu

Indie.Výrobce
Organic India
Způsob použití

Použijte 1 čajový sáček na šálek. Zalijte vařící vodou a nechte louhovat alespoň 3 minuty (nejlépe do 10 minut). Podle chuti přidejte do čaje cukr nebo med.

Seznam alergenů
Seznam alergenů, které mohou u některých citlivých jedinců vyvolat kožní alergickou reakci. Podle § 49 NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích.