Přírodou proti virům


Virová onemocnění mohou být velmi nepříjemná. Cítíme se unaveně, depresivně a strávíme i několik dní v posteli. Lékař nám většinou doporučí odpočinek, hydrataci, časté větrání a mytí rukou. V naší nabídce najdete různé produkty, které Vám v boji proti virům mohou pomoci. Naše kvalitní přírodní tekuté mýdlo na ruce obsahuje esenciální oleje rozmarýn a citronová tráva, díky čemuž dezinfikuje Vaše ruce, a zbavuje je tak všech virů a bakterií. Nabízíme Vám také nejkvalitnější esenciální oleje, které posílí Váš imunitní systém, pomohou při léčbě virových onemocnění anebo díky svým vlastnostem zbaví Vaše prostředí virů, které se mohou vyskytovat buď ve vzduchu anebo na povrchu všech předmětů okolo Vás.
Na rozdíl od bakteriálních infekcí nemohou být viry léčeny antibiotiky. Viry pronikají do našich buněk, kde se rozmnožují a následně způsobují nemoc. Imunitní systém našeho těla dokáže některým virům odolat dřív, než viry způsobí onemocnění. Agresivnější formy virů však dokáží vyvolat nemoc, se kterou imunitní systém bojuje delší dobu a je třeba takové onemocnění „vyležet“.
Mnohé z našich moderních léků jsou syntetickými verzemi nejstarších přírodních léků – esenciálních olejů. Díky síle rostlin ve formě esenciálních olejů můžeme posílit náš imunitní systém v průběhu virového onemocnění a/nebo zkrátit délku a závažnost běžného nastydnutí nebo chřipky. Pokaždé, když do našeho těla vpravíme něco syntetického či zpracovaného, vytváříme pro naše systémy víc práce. Když užíváme syntetické látky, naše tělo musí vynaložit velké množství energie na filtrování látek skrz naše ledviny a játra, aby se ujistilo, že žádná z nich není škodlivá.
Naše těla vnímají léčbu a prevenci na rostlinné bázi jako přirozenou, a nemusí tím pádem podnikat žádná další preventivní opatření.
V protikladu s antibiotiky a se syntetickými léky mají léčivé složky esenciálních olejů (terpeny) schopnost proniknout membránou našich buněk. To znamená, že esenciální oleje jsou jedinou ochranou, která může přejít do buňky, a následně zabránit rozmnožování virů.
Používáním stránek www.tuliatuli.cz/ souhlasíte s používáním cookies, pomocí kterých vylepšujeme naše služby.