Odličovací tampony – balení 6 tamponů + 1 síťovaný pytlík

Kód: 031957 Ženy věk 40+

  • 209 Kč

(174,00 Kč bez DPH)


ks
skladem

Popis produktu

GOTS certifikované a vyrobené ze 100% organického materiálu, jsou extrémně měkké a příjemné na dotek.

Souprava byla speciálně navržena pro dvoufázové čištění.

1) 100% bavlněné trojvrstvé černé tampony jsou vynikající k odstranění náročnějšího make-upu jako je řasenka, oční stíny, rtěnka anebo podkladový make-up.

2) Trojvrstvé bílé polštářky jsou vyrobeny ze 70 % z bambusových vláken a z 30 % z bio bavlny. Jemně pokožku dočistí a odstraní všechny zbylé nečistoty. Zanechávají vaši pleť svěží a zářivou.

Jsou vhodné pro jakýkoliv typ pleti a jsou ideální ke každodennímu použití.

Jsou dodávány s vysoce kvalitním dvojitě prošívaným bavlněným sáčkem na praní.

Jednoduše je ručně propláchněte, vložte do pytlíku a dále je pravidelně perte s vaším prádlem při teplotě 40 až 60°C.


Způsob použití

Jsou vhodné k použití se všemi běžnými tekutými odličovacími přípravky. Před nanesením přípravku je dobré tampon navlhčit trochou vody, aby se přípravek úplně nevsákl.

Perte při teplotě do 60°C. Před prvním použitím vyperte. Nebělte, nečistěte chemicky. Při praní nepoužívejte aviváž. Nesušte v sušičce. Můžete jemně přežehlit při nízké teplotě.Výrobce
I LOVE ECO
Způsob použití

Jsou vhodné k použití se všemi běžnými tekutými odličovacími přípravky. Před nanesením přípravku je dobré tampon navlhčit trochou vody, aby se přípravek úplně nevsákl.

Perte při teplotě do 60°C. Před prvním použitím vyperte. Nebělte, nečistěte chemicky. Při praní nepoužívejte aviváž. Nesušte v sušičce. Můžete jemně přežehlit při nízké teplotě.

Seznam alergenů
Seznam alergenů, které mohou u některých citlivých jedinců vyvolat kožní alergickou reakci. Podle § 49 NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích.

Používáním stránek www.tuliatuli.cz/ souhlasíte s používáním cookies, pomocí kterých vylepšujeme naše služby.