Dobrý spánek přírodní éterický olej-silice

Kód: 027656 Směsi

Objem 10 ml
  • 171,00 Kč

(142,50 Kč bez DPH)


Ks
skladem
Popis produktu

Směs 100% éterických olejů, která Vám pomůže dosáhnout pokojného spánku a sladké sny. Tato speciální upokojující směs na Dobrý spánek obsahuje kombinaci éterických olejů levandule, citron, majoránka a heřmánek.

BEZPEČNOST

Netoxický, nedráždivý, ale příležitostně senzibilizační. Vždy nejprve otestujte malé množství kvůli možné citlivosti či alergické reakci. Přímý a nepřímý kontakt s očima způsobí podráždění.

Nikdy nepoužívejte čisté éterické oleje na pokožku těla bez ředění, nikdy nepoužívejte vnitřně, držte mimo dosah dětí.

Jestliže jste těhotná, před použitím se poraďte s lékařem.


Složení

100% přírodní esenciální olej levandule, 100% přírodní silice citron, 100% přírodní silice majoránka, 100% přírodní silice heřmánek.Výrobce
Ťuli a Ťuli- Aureus Services, s.r.o.,
Duklianskych hrdinov 381/3, 901 01 Malacky.
INGREDIENTS

Lavandula Angustifolia Oil (Geraniol, Limonene, Linalool), Citrus Limon Peel Oil (Citral, Geraniol, Limonene, Linalool), Origanum Majorana Leaf Oil (Limonene, Linalool), Anthemis Nobilis Flower Oil (Limonene).


Způsob použití

Přidejte 5 kapek do koupele o teplotě 37 °C. Pro lepší rozpustnost můžete smíchat se solí či nosným rostlinným olejem.

Po zředění v nosném oleji (kokosový, olivový či jiný rostlinný) můžete rozestřít na spánkové oblasti Vaší hlavy.

Do aromalampy či difuzéru – přidejte do misky s vodou 3 až 5 kapek a nechejte rozptýlit v místnosti v domě či bytě.

Seznam alergenů
Seznam alergenů, které mohou u některých citlivých jedinců vyvolat kožní alergickou reakci. Podle § 49 NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích.

Limonene
Limonen patří do skupiny monoterpenových karbidů a je to molekula s vůní citronu a pomeranče. Limonen je přirozenou součástí některých rostlin, stromů, ovoce a zeleniny (především citrusových plodů).
Linalool
Linalool je molekula, která je přirozeně přítomna takřka ve všech éterických olejích, v menší či větší koncentraci. Je to bezbarvá sloučenina se svěží sladkou květinovou vůní.
Citral
Citral je bezbarvý či světlý terpenoid se silnou svěží vůní citronové kůry. Přirozeně se vyskytuje především v éterických olejích z citrusů a citronové trávy.
Geraniol
Geraniol je přírodní bezbarvá látka, která se vyskytuje v širokém spektru éterických olejů. Má sladkou květinovou vůni, která je podobná vůni růže.
Používáním stránek www.tuliatuli.cz/ souhlasíte s používáním cookies, pomocí kterých vylepšujeme naše služby.